www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Елтимир, не умира!


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Елтимир, не умира!
spartak
Публикувано на: 22.12.2013, 2:21
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 26 825
Дата на регистрация: 28-November 13



Здравейте! Нов съм във форума. Позволих си да отворя нова тема и не ми се сърдете за това - в памет на Елтимир я отворих. Причината е, че напоследък често чувам неговия глас на разсъмване. Отначало помислих, че това са демони. Но посланията които получавам ме карат да си мисля, че това е той самия. От вчера започнах да ги записвам на лист с химикал. Искам да знаете, че той не е умрял напълно - душата му е все още тук сред нас, и скоро може и вие да усетите неговото присъствие до вас - или да чуете неговия глас да ви проговори някоя сутрин.. Запомнете, СУТРИН, а не вечер. Вечер говорят само тъмните сили, и по-това време той ще бъде далеч от вас...
А не е ли логично да предположим, че Бог може да е преценил, че той не е свършил до-край работата си тук на земята, и затова да е решил да го остави още малко време сред нас. Та нали той самия го казваше това преживе, че след като умре, ще стане по-силен. За да го каже това, значи той го е усещал че е така - колко от вас го разбираха наистина...
Бих искал в тази тема тук, да пишем само, за душата на самия човек Елтимир, защото бъдете сигурни, че той чете форума от отвъдното. Обещавам повече да не отварям други теми.

Още в понеделник след обяд (25.11) усетих голям душевен срив, и всичките ми надежди се сгромолясаха за миг. Тогава аз не знаех от какво е породено това, но знаех, че е станало нещо ужасно.. Било е точно, когато Елтимир е издъхнал, сякаш земята се разтресе като след смъртта на Христос.. Но Елтимир не е напуснал нашия човешки свят - неговото присъствие тук се усеща все още.. Той не си е отишъл напълно, а е напуснал само нашето трето измерение.. Наистина, много хора тъжат за него. Голяма е загубата за България, но след време чак ще се проумее размера на истинската загуба на тоя човек...
Но и много нещо остана от него написано тук на земята, достатъчно, за да се изкове една нова Колобърска религия. Той ни постели основата за нея, а сега ние трябва само да я изградим - да съберем написаното от него, и един ден да го превърнем в новата религия на българите. Тъй както и Христос постели основата за нова религия, и след неговата смърт, от неговите думи, евреите я изковаха...
Това, което те правиха, бе само да записват неговите думи.. Започнаха да го правят едва когато осъзнаха важността на този човек, защото евреите (за разлика от нас) наистина имат божествената дарба да оценяват правилно истински ценните хора.. Но за да скрият тази тяхна способност от нас, за нас "гоите", те написаха, че човеците не можаха да разпознаят божия син, и е вярно това. Всъщност, истината е, че божия син го разпознаха само евреите.. И това учение което те изковаха от неговите думи, ги спаси тях самите като изгони чуждоземците от земите им.

Понякога ние не разбираме, че Небето ни изпраща нова религия, като ни праща първо само човек, който да ни говори и поучава, а ние трябва само да съхраним изреченото от него, и след това да го подредим.

Аз не вярвам Исус Христос да е бил неграмотен човек. Напротив! Бил е даже много грамотен. Убеден съм, че е имал дори и собствени писания. Но къде са те сега?? Евреите ги скриха, за да изковат от тях религията на тяхното спасение. Не може да поучаваш човеците като им говориш фрази на изуст - преди това трябва да си го записал някъде това, което говориш - ако не беше така, съгласете се, днес Библия нямаше да има изобщо...

Сега аз имам няколко листа, чернови, от последните две утрини, и от утре започвам да сбивам написаното и да го предавам тук. Помолих Елтимир и Ерик-Кан да продължават да ме изпълват със знания, и вярвам, че са ме чули. Бог да Ви благослови пазители - сега сте още по-силни от всякога, и аз се прекланям пред вашата сила, и нека бъде вашата воля, както на небето, така и тук в България...




Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PMUsers Website
Top
Богатир
Публикувано на: 22.12.2013, 3:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



В началото започна с хубави статии, ама тук нещо се оплете. Колобърска религия? Сравняваш Христос с Елтимир. Божият Син бил разпознат само от евреите?!! Остави тоя форум. Първо прочети Библията.
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 22.12.2013, 14:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



smil4334a6f863501.gif Тук се разнася силен мирис на баница...

Не се подиграваѝте с Елтимир!
PM
Top
spartak
Публикувано на: 22.12.2013, 22:45
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 26 825
Дата на регистрация: 28-November 13



не знам какъв мирис се разнася тук, но поне имайте уважение към паметта на тоя човек. И ги оставете тея баници, защото тяхното раздаване - безплатно - само ще спре притока на ценна информация тук. Още не съм дошъл тук и веднага започна да мирише на баници, чакайте малко, и вашия морал ли е нисък. А иначе ако почнем да спорим, ще превърнем темата във спам, но не за това съм тук. Не виждате ли, че все още се борим. Че смъртта на Елтимир не ни обезкуражи, а сега даже започна да ни изпълва още повече с решимост. А библията. Чел съм я доста пъти, познавам е, и изпитвам уважение към нея, защото за къде сме без морал.


--------------------
PMUsers Website
Top
spartak
Публикувано на: 22.12.2013, 22:47
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 26 825
Дата на регистрация: 28-November 13



Махайра

не съм очаквал такова отношение от теб, направо съм разочарован.


--------------------
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 22.12.2013, 22:59
Quote Post












В какви филми се вкарвате бе хора? Тук има само един човек, който може да раздава баници и той се казва Йордан.
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 22.12.2013, 23:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Помислете преди да се делите, какво всъщност делите?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.12.2013, 10:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 096
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тука е налице активно мероприятие и някакъв червей се пъне да прави анализи, които са доста трудни за полицейската му глава. Всъщност активното мероприятие го улових още като мисъл.
ЧЕРВЕИ, ИМА САМО ЕДНА СЪЩНОСТ - ТАНГРА! МОЯТ МЕЧ СЕ ЗАБИВА В ГРЪКЛЯНА ВИ! ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРСКАТА НОВА ГОДИНА! СМЪРТ НА ВРАГОВЕТЕ! ОСЪЖДАМ ВИ НА ФИЗИЧЕСКА СМЪРТ И НЕПРЕРАЖДАНЕ, ДУШАТА ВИ - В ОГНЕНОТО ЕЗЕРО!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.12.2013, 10:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 096
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Темата я затварям, за да се знае до каква низост стигат червеите.
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020